گروه شوکران چاوش

dell سرور

سرورهای قابل نصب در رک دل (Dell Rack mount Servers)EMC ، از پر فروش ترین سرورهای حال حاضر دنیا می باشند که از لحاظ قدرت، سرعت و پایداری همتا ندارند، این سرورها مناسب جهت استفاده در شرکت های متوسط و سازمان های بزرگ می باشند ، پشتیبانی از جدیدترین تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری روز دنیا، مانند مجازی سازی و مدیریت ریموت از بیرون بصورت مستقیم روی کنسول بایوس و … از کوچکترین مزایا و امتیازات این سرورها هستند. سرورهای قابل نصب در رک دل با یک سال گارانتی و پشتیبانی عرضه می گردند، در زیر با مدل های موجود آشنا خواهید شد.

سرور ایستاده

سرورهای ایستاده یا برجی دل EMC(Dell tower Servers) با طراحی فوق العاده قوی و قدرتمند ، مناسب جهت شرکت های کوچک و متوسط می باشند. در این سرورها از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه سخت افزاری و نرم افزاری استفاده شده است و قابلیت های بی نظیری از جمله پشتیبانی از سیستم های مجازی سازی و همچنین مدیریت ریموت از بیرون به صورت مستقیم روی کنسول بایوس و … را دارا می باشد.این سرورها با یک سال گارانتی و پشتیبانی عرضه می گردند، در زیر با مدل های موجود آشنا خواهید شد.

dell ذخیره ساز

دستگاه فضای ذخیره سازی Dell EMC، یکی از قویترین و پرفروش ترین کنسول های ذخیره سازی اطلاعات در دنیا می باشد، طراحی قدرتمند و زیبای آن ، به همراه پشتیبانی از هارد ها و استوریج های مختلف و سیستم حفاظت از اطلاعات، محلی مناسب جهت نگهداری و محافظت از اطلاعات مهم سازمان شما می باشد. این سرورها که قابل نصب در رک می باشند عرضه می گردند و از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بی نظیری بهره می برند که در زیر می توانید با مدل ها و مشخصات آنها آشنا شوید.